Přijatí studenti

Seznam přijatých studentů do 8. ročníku Dětské univerzity ČVUT v Praze

1. třída - Malý bakalář | 2. třída - Malý bakalář | 3. třída - Malý bakalář | 4. třída - Malý bakalář | 5. třída - Malý inženýr | 6. třída - Malý inženýr | 7. třída - Malý inženýr | 8. třída - Malý inženýr

1. třída - Malý bakalář

  • Adrian Bird / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Alice Bird / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Alžběta Broučková / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Milan Dvořák / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adam David Fišer / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Viola Fridrichová / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Amálie Gálová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jakub Gregor / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Sabina Hniličková / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Tereza Hoffmannová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Hynek Holiš / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Veronika Holubová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vincent Janda / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Herbert Jirásek / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Aneta Kieler / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Renata Kopečková / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Richard Nevrkla / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jiří Novotný / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Marek Novotný / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Lucie Piskelová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Dan Prchal / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jonáš Půda / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Eduard Rudinský / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vojtěch Srb / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Antonie Lea Sýkorová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jakub Tajč / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Šimon Tichý / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Mikoláš Tomeš / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Clotilde Trevisan / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Tomáš Ulovec / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Martin Vlach / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jakub Vlček / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Petr Alfréd Vlk / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Kateřina Agnes Vlková / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Julie Ziegelheimová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Filip Zvánovec / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)

2. třída - Malý bakalář

  • Eliška Audesová / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Gabriela Čermáková / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adéla Davidová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adam Dražan / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Thea Dušková / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Anežka Dvořáková / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Kryštof Fejfar / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adam Filipský / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Eduard Franc / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Matěj Hornyš / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vítězslav Chautur / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Sebastian Chlupatý / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • David Janeček / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Anita Jarošová / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Michal Jencik / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Dominika Kocurová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Anna Kolková / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ondřej Kolouch / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Lukáš Koudelka / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Václav Kvasňa / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vojtěch Lavička / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ela Macháčková / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Marek Matějka / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Zuzana Mejzrová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Marek Miller / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Anna Onisková / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Samuel Pawlas / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Alžběta Marie Pecinovská / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Beáta Pikulová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Tobiáš Příhoda / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Filip Saska / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Aleksei Shuvaev / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Anna Skočilasová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Rozálie Soukupová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Tereza Šalušková / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Kateřina Školová / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Petr Štemberg / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ivor Valeček / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Hannah Vanhuysse / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jindřich Vrba / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vojtěch Žák / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)

3. třída - Malý bakalář

  • Maxmilian Bay / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vladimir Borejša / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Martin Bouřa / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vilém Bouřa / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Evelyn Faigl / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Sebastian Fořt / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Filip Hájek / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Kryštof Holub / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Dominik Hybner / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adam Kapoun / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Petr Kieler / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Antonín Knejfl / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jakub Kolařík / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Yurii Kolesnichenko / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Daniel Kostelecký / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Viktorie Králová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Bastian Kukuča / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ondřej Lepší / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Albert Macalík / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Maxmilián Mála / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jan Mezera / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adam Mikšíček / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jonáš Mikušiak / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Sára Novotná / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jan Pecka / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Julie Pikkelová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Boris Pop-Georgievski / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Théodore Prášil / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vincent Rudinský / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Gabriela Rybáčková / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Tomáš Řehák / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Daniel Sedláček / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Tobias Elijah Stevenson / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Filip Surý / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Teodor Štefán / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Johana Tajčová / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Agáta Vondroušová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adam Zima / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)

4. třída - Malý bakalář

  • Martin Audes / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jůlie Bitzanová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Helena Ruth Collis / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Isabella Cominetti / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Hugo Dzurňák / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Anežka Formánková / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Max Aaron Forst / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Tereza Gomolová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Kateřina Gregorová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Klára Hlavová / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ondřej Hlinka / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Anna Hoffmannová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Prokop Holiš / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vojtěch Horký / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Klára Jandová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Amálie Kejhová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Štěpán Kořínek / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Tomáš Koudelka / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Dimitr Kratunchev / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • František Křepinský / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jáchym Lavička / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • David Legát / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Justýna Morisáková / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Klaudie Mottlová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Tomáš Pikula / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vilém Pokorný / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vojtěch Pokorný / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Šimon Pozník / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jan Procházka / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Joshua Thomas Reed / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Markéta Samková / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jáchym Strašák / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Karel Suk / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Marie Noemi Sýkorová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jáchym Josef Šebek / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adam Zezula / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jonáš Zikmund / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)

5. třída - Malý inženýr

  • Aman Ayaz / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Klára Beňová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vít Cvačka / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Marian Čermák / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vilém Černík / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Gabriel Darms / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Bruno Douba / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Lukáš Dvořák / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Anabel Farghali / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Antonie Franc / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Klára Hantáková / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Filip Hlaváček / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ondřej Hubáček / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jiří Kolařík / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Max Kolek / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jan Kropáček / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Sophia Laušmanová / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Maxmilián Lešek / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Leontýna Lišková / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Viktorie Matoušková / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Matěj Mikšíček / paralelka B / (čekáme na doručení přihlášky v papírové podobě)
  • Sofie Mottlová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Kvido Náprava / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ondřej Němec / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Lukáš Páral / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Petr Pavlík / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jaroslav Pecka / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jan Salač / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ondřej Saska / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Šimon Staněk / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Elisabeth Eve Stevenson / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Patrik Štěpán / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Matyáš Tichý / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Emma Tomešová / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Zuzana Vaculíková / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Laura Vondroušová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Valérie Voráčková / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Antonín Vrba / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Stella Zaťková / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)

6. třída - Malý inženýr

  • Jiří Absolon / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Karolína Bouřová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Miroslav Brouček / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jindřich Čelikovský / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Václav David / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Kryštof Dlabal / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • David Dvořák / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Albert Franc / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Eva Francová / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ella Gross / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Luděk Hnilička / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Markétka Holá / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Štěpán Hrádek / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adéla Hrzinová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jakub Charvát / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adam Kryštof Jedlička / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Maxmilián Kocur / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Kristýna Kodalíková / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Šimon Koldinský / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Petr Kopeček / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Martin Kořínek / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vít Kučera / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Filip Kužel / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Šimon Kužel / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adriana Loneková / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Radek Lorenz / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ema Matějovská / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jan Mráz / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Kamila Nováková / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Tadeáš Nový / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Zuzana Palová / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vojtěch Pejša / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vojtěch Platkevič / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vendula Pokorná / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Eva Pradáčová / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Albert Richtr / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Tadeáš Synek / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Bedřich Škop / paralelka B / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)

7. třída - Malý inženýr

  • Jan Andrle / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Martin Bláha / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ema Černochová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Josef David / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Lukáš Dobrianskij / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Kateřina Dvořáková / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Dominik Hlava / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Václav Houk / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vojtěch Janda / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adam Náprstek / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Lucie Novotná / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Antonín Pavel / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Andrea Poláková / paralelka A / (čekáme na doručení přihlášky v papírové podobě)
  • František Pozník / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Alžběta Průšová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ema Řeháková / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Josef Říha / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Luke Joshua Stevenson / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Kristýna Svobodová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Petr Škuba / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Kristýna Veselá / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jan Zezula / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)

Náhradníci

  1. Daniel Ajaefobi (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  2. Ondřej Pačinek (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  3. Michal Kdolský (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  4. Ondřej Bártů (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  5. Sofie Dušátko (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  6. Robin Pugner (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  7. Martina Všetičková (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  8. Marek Pradáč (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  9. Patrik Danko (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)

8. třída - Malý inženýr

  • Adam Benhamouda / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jan Brodák / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Lukáš Calta / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Sebastián Černý / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Petr Duksa / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ondřej Kodalík / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ondřej Kučera / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Matyáš Lebeda / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Filip Lorenz / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Eliška Morisáková / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jiří Náprstek / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jan Nechyba / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Helena Palová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jan Pokorný / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Edita Richtrová / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Matěj Růžička / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jiří Rychetský / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vladislav Semyakin / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Štěpán Šimánek / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vít Šprysl / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jan Adam Štěpánek / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • David Štýbr / paralelka A / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)

Náhradníci

  1. Michal Bobek (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  2. Josef Fiala (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  3. Marek Hlinka (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  4. Jan Holas (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  5. Ondřej Pospíšil (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  6. Adéla Pavlíková (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  7. Šimon Havelka (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  8. Jan Matějovský (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  9. Adam Větrovec (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)



© Dětská univerzita ČVUT, 2024. Projekt probíhá pod záštitou rektora a děkanů ČVUT v Praze.