Přijatí studenti

Seznam přijatých studentů do 3. ročníku Dětské univerzity ČVUT v Praze

 

1. třída - Malý bakalář | 2. třída - Malý bakalář | 3. třída - Malý bakalář | 4. třída - Malý bakalář | 5. třída - Malý inženýr | 6. třída - Malý inženýr | 7. třída - Malý inženýr | 8. třída - Malý inženýr

1. třída - Malý bakalář

  • Patrik Blecha / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Míša Bobek / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Alex Brenka / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Alois Břešťovský / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Veronika Buršová / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Daniel Černý / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Josef Fiala / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Erik Frýdecký / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Martin Hanc / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jakub Havelka / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vojtech Hojka / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ondřej Hordějčuk / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Alena Hromádková / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adam Hruška / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Matěj Husa / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Kateřina Chumová / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • JONATHAN JANES / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adam Kamal / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Matylda Kejhová / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vojtěch Kolský / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Veronika Konárková / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ondřej Kopl / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Albert Kubík / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jakub Macoun / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Mikuláš Mára / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Lukáš Matějka / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Václav Meier / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Robert Middleton / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jan Nechyba / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Matyáš Němec / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Lucie Novotná / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vojtěch Paneš / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Zlatka Pavlíková / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vladimír Pokorný / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Tereza Popová / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ondřej Přibyl / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Max Raudnitz / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Filip Rosický / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vladislav Semyakin / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Matthias Schönauer / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Johana Elizabeth Smítková / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Petr Sosna / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Janek Stibůrek / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Anna Zemanová / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)

Náhradníci

  1. Viktor Všetečka (čekáme na doručení přihlášky v papírové podobě)
  2. Jiří Jan Hanibal (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  3. Jakub Harant (čekáme na doručení přihlášky v papírové podobě)

2. třída - Malý bakalář

  • Fathi Ali / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Tatiana Benková / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Thomas Bravo / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • František Brtinský / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Karolína Čubová / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Cyril Fedonin / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Maxim Filip / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Matyáš Friedberger / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Cyril Grečner / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jakub Grečner / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Oliver Chobot / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Tomáš Chum / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Kryštof Kalista / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vincent Arnold Kelly / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Alexandr Kinkor / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ondřej Kodalík / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Eliška Komárková / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • František Kopl / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Martin Kos / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adam Kozák / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ema Krečová / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ales Krejza / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Matěj Kroupa / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jan Kubíček / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ondřej Kubík / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Anežka Kuříková / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Valérie Levá / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • David Miko / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ondřej Nantl / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Josef Nešvara / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jakub Novotný / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Šimon Novotný / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Andrea Pleštilová / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Matej Pojer / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jáchym Antonín Řezáč / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Kristýnka Říhová / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • David Sládek / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Josefína Eleonora Smítková / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vojtěch Spěvák / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jiří Jan Šavrda / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Daniil Ustinov / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Anna Včelová / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Filip Vopravil / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Petr Zeman / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)

Náhradníci

  1. Jana Stiborová (přihláška v papírové podobě byla doručena)
  2. Romy Hrabovska (čekáme na doručení přihlášky v papírové podobě)

3. třída - Malý bakalář

  • Ondřej Blažek / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ingrid Blechová / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Kryštof Brezík / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Josef Březina / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adam Bujdák / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Luboš Čepelák / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adéla David / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Klára David / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adam Dzurik / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Kristina Hampl / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Patrik Havlík / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jan Heřman / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Dominik Hodic / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jiří Kryštof Jedlička / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Matouš Kalmus / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Hubert Kejha / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Maximilian Kesch / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Filip Kohlík / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ondřej Kožíšek / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Martin Kuřík / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ondřej Kuták / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Matouš Laube / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Klára Linhartová / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Luka Liška / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vojtěch Macek / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Matěj Macoun / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Tomáš Meier / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Antonín Nácovský / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Michaela Němečková / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Tomáš Novák / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jan Poláček / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ondřej Přichystal / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vojta Richter / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • David Rosický / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Oto Sládek / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jiří Theodor Smítka / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Michael Stehlík / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Matyáš Sýkora / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vojtěch Špaček / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Zdeněk Veselý / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Matěj Volák / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Filip Vrbický / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Dominik Zajac / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jan Zón / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)

Náhradníci

  1. Tomáš Pazour / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena)

4. třída - Malý bakalář

  • Marek Absolon / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Tomáš Bártů / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jan Buksa / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Radim Čeněk / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Nela Černá / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Matyáš Dvořák / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vojtěch Dvořák / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vítek Hromádka / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vojtěch Kos / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Filip Krejza / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • František Kroupa / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adam Křížek / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Elizabeta Ketrin Kučíková / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Laura Machalová / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Karolína Medřická / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ondřej Michálek / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vojtěch Mikulecký / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Emma Paierová / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jana Paierová / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Klaudie Pauerová / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jan Pokorný / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Tomáš Pokorný / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adam Procházka / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Michal Příhoda / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Kristýna Ryjáčková / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vojtěch Sachr / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Nela Sekaninová / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Oliver Schönauer / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Josef Jiří Šavrda / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adam Ševčík / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Michael Šimůnek / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Daniel Švaňa / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Daniel Švarc / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jan Švec / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Marek Teplý / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Marek Tesař / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jakub Válek / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ondřej Vaněk / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vojtěch Vereš / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Martin Veselý / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Constantine Vlčkov / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Michal Zampr / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Lukáš ZEITHAMMER / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Karolína ZEITHAMMEROVÁ / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)

Náhradníci

  1. Sophie Bravo / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  2. David Štefka / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)

5. třída - Malý inženýr

  • Lukáš Beneda / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Erik Blecha / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Dominika Bradáčová / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Josef Burša / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Kristýna Čubová / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Barbora Dvořáková / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Oleg Fedonin / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ondřej Hák / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ondřej Havelka / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Leona Hejduková / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Zbyněk Hrdlička / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Marie Hrušková / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Filip Kalmus / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Richard Klíma / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Matyáš Kovalda / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Tadeáš Kovalda / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Natálie Kožená / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Bruno Kubík / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vojtěch Kulka / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Lukáš Makarov / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Hana Melcrová / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Daniel Middleton / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Lukáš Mráz / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vojtěch Nantl / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Petr Němeček / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jaromír Nešvara / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Leopold Novák / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Laura Novotná / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Lukáš Pop / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Samuel Rataj / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Marek Salač / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Sonja Savin / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Daniel Sládeček / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Magdalena Anna Šavrdová / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adam Šikýř / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Daniel Šťastný / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Miroslav Tetek / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jan Toman / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Robert Tuša / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Alice Vavrušková / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jakub Včela / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Ondřej Veselý / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Daniel Víšek / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Petra Zakouřilová / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)

Náhradníci

  1. Matyáš Janků (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)

6. třída - Malý inženýr

  • Lucie Baldová / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jonáš Beňovič / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Viktor Čegan / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Yann David / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adam Duňka / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Hana Hráchová / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Josef Hrůza / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Miloslav Hrůza / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Georgiy Kaplin / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Tomáš Kohout / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Markéta Kolářová / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Filip Kolomazník / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Anna Komárková / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Veronika Kuzmiaková / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vojtěch Lehký / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jana Linhartová / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Hana Machalíková / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • David Matiska / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • David Nechyba / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Radek Novotný / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Bernard Nowak / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Lukáš Paier / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jaroslav Pekárek / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Kateřina Přibylová / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Kristýna Richtrová / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jiří Roubíček / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Antonín Roun / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Anna Rückerová / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Pavel Savin / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • David Schmelz / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Dominika Skolilová / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adam Slavíček / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • František Staněk / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adam Šafanda / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Marie Terezie Šavrdová / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Filip Štemberk / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Maximilian Tyx / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Matěj Vaněk / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jan Vlasaný / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Anna Vlčková / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Tomáš Vopravil / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jákob Ruben Weil / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Honzík Zuzánek / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jiří Žák / paralelka B - všeobecná (pro 5. a 6. třídu paralelka se specializací na dopravu) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)

Náhradníci

  1. Anna Kelnerová (přihláška v papírové podobě byla doručena)
  2. Julie Hanibalová (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  3. Simon Kana (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)

7. třída - Malý inženýr

  • Jan Berka / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adrian Gorpinič / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jiří Hrubant / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Igor Kadavý / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Magdaléna Kaňková / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jakub Klášterka / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adam Kocourek / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Agáta Kracíková / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jiří Laštovka / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Štěpán Nejtek / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jan Pekárek / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Zdeněk Richter / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Michal Strůna / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adam Víšek / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adéla Aisha Viterova / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Josef Volf / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)

Náhradníci

  1. Jakub Treščák (čekáme na doručení přihlášky v papírové podobě)
  2. Filip Treščák (čekáme na doručení přihlášky v papírové podobě)
  3. David Šilhán (čekáme na doručení přihlášky v papírové podobě)
  4. Filip Kvíčala (čekáme na doručení přihlášky v papírové podobě)

8. třída - Malý inženýr

  • Filip Brezík / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jan Černohorský / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Linda Dvořáčková / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vojtěch Franc / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Katka Hartigová / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Lucie Jirmanová / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Anežka Jizbova / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Filip Kleštinec / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Martina Kocourková / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Vojtěch Kolář / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Magdaléna Kolomazníková / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Pavlína Kospachová / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jiří Krotil / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Jiří Křeček / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Adam Kubeš / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • David Kubeš / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Alena Machalíková / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Lenka Nedvědová / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Georgy Ryabchenko / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Aneta Sekaninová / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Terezie Sýkorová / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)
  • Tereza Šindelářová / paralelka A - všeobecná (pro všechny třídy) / (přihláška v papírové podobě byla doručena / platba byla připsána)

Náhradníci

  1. Filip Vlček (čekáme na doručení přihlášky v papírové podobě)
  2. Aimee Wolná (čekáme na doručení přihlášky v papírové podobě)
  3. Matěj Pražský (čekáme na doručení přihlášky v papírové podobě)



© Dětská univerzita ČVUT, 2017. Projekt probíhá pod záštitou rektora ČVUT v Praze prof. Ing. Petra Konvalinky, CSc.