Absolventi 2017

1. třída - Malý bakalář

  • Patrik Blecha
  • Míša Bobek
  • Alex Brenka
  • Alois Břešťovský
  • Veronika Buršová
  • Daniel Černý
  • Josef Fiala
  • Erik Frýdecký
  • Martin Hanc
  • Jakub Havelka
  • Vojtech Hojka
  • Ondřej Hordějčuk
  • Alena Hromádková
  • Adam Hruška
  • Matěj Husa
  • Kateřina Chumová
  • JONATHAN JANES
  • Adam Kamal
  • Matylda Kejhová
  • Vojtěch Kolský
  • Veronika Konárková
  • Ondřej Kopl
  • Albert Kubík
  • Jakub Macoun
  • Mikuláš Mára
  • Lukáš Matějka
  • Václav Meier
  • Robert Middleton
  • Jan Nechyba
  • Matyáš Němec
  • Lucie Novotná
  • Vojtěch Paneš
  • Zlatka Pavlíková
  • Vladimír Pokorný
  • Tereza Popová
  • Ondřej Přibyl
  • Max Raudnitz
  • Filip Rosický
  • Vladislav Semyakin
  • Matthias Schönauer
  • Johana Elizabeth Smítková
  • Petr Sosna
  • Janek Stibůrek
  • Anna Zemanová

2. třída - Malý bakalář

  • Fathi Ali
  • Tatiana Benková
  • Thomas Bravo
  • František Brtinský
  • Karolína Čubová
  • Cyril Fedonin
  • Maxim Filip
  • Matyáš Friedberger
  • Cyril Grečner
  • Jakub Grečner
  • Oliver Chobot
  • Tomáš Chum
  • Kryštof Kalista
  • Vincent Arnold Kelly
  • Alexandr Kinkor
  • Ondřej Kodalík
  • Eliška Komárková
  • František Kopl
  • Martin Kos
  • Adam Kozák
  • Ema Krečová
  • Ales Krejza
  • Matěj Kroupa
  • Jan Kubíček
  • Ondřej Kubík
  • Anežka Kuříková
  • Valérie Levá
  • David Miko
  • Ondřej Nantl
  • Josef Nešvara
  • Jakub Novotný
  • Šimon Novotný
  • Andrea Pleštilová
  • Matej Pojer
  • Jáchym Antonín Řezáč
  • Kristýnka Říhová
  • David Sládek
  • Josefína Eleonora Smítková
  • Vojtěch Spěvák
  • Jiří Jan Šavrda
  • Daniil Ustinov
  • Anna Včelová
  • Filip Vopravil
  • Petr Zeman

3. třída - Malý bakalář

  • Ondřej Blažek
  • Ingrid Blechová
  • Kryštof Brezík
  • Josef Březina
  • Adam Bujdák
  • Luboš Čepelák
  • Adéla David
  • Klára David
  • Adam Dzurik
  • Kristina Hampl
  • Patrik Havlík
  • Jan Heřman
  • Dominik Hodic
  • Jiří Kryštof Jedlička
  • Matouš Kalmus
  • Hubert Kejha
  • Maximilian Kesch
  • Filip Kohlík
  • Ondřej Kožíšek
  • Martin Kuřík
  • Ondřej Kuták
  • Matouš Laube
  • Klára Linhartová
  • Luka Liška
  • Vojtěch Macek
  • Matěj Macoun
  • Tomáš Meier
  • Antonín Nácovský
  • Michaela Němečková
  • Tomáš Novák
  • Jan Poláček
  • Ondřej Přichystal
  • Vojta Richter
  • David Rosický
  • Oto Sládek
  • Jiří Theodor Smítka
  • Michael Stehlík
  • Matyáš Sýkora
  • Vojtěch Špaček
  • Zdeněk Veselý
  • Matěj Volák
  • Filip Vrbický
  • Dominik Zajac
  • Jan Zón

4. třída - Malý bakalář

  • Marek Absolon
  • Tomáš Bártů
  • Jan Buksa
  • Radim Čeněk
  • Nela Černá
  • Matyáš Dvořák
  • Vojtěch Dvořák
  • Vítek Hromádka
  • Vojtěch Kos
  • Filip Krejza
  • František Kroupa
  • Adam Křížek
  • Elizabeta Ketrin Kučíková
  • Laura Machalová
  • Karolína Medřická
  • Ondřej Michálek
  • Vojtěch Mikulecký
  • Emma Paierová
  • Jana Paierová
  • Klaudie Pauerová
  • Jan Pokorný
  • Tomáš Pokorný
  • Adam Procházka
  • Michal Příhoda
  • Kristýna Ryjáčková
  • Vojtěch Sachr
  • Nela Sekaninová
  • Oliver Schönauer
  • Josef Jiří Šavrda
  • Adam Ševčík
  • Michael Šimůnek
  • Daniel Švaňa
  • Daniel Švarc
  • Jan Švec
  • Marek Teplý
  • Marek Tesař
  • Jakub Válek
  • Ondřej Vaněk
  • Vojtěch Vereš
  • Martin Veselý
  • Constantine Vlčkov
  • Michal Zampr
  • Lukáš ZEITHAMMER
  • Karolína ZEITHAMMEROVÁ

5. třída - Malý inženýr

  • Lukáš Beneda
  • Erik Blecha
  • Dominika Bradáčová
  • Josef Burša
  • Kristýna Čubová
  • Barbora Dvořáková
  • Oleg Fedonin
  • Ondřej Hák
  • Ondřej Havelka
  • Leona Hejduková
  • Zbyněk Hrdlička
  • Marie Hrušková
  • Filip Kalmus
  • Richard Klíma
  • Matyáš Kovalda
  • Tadeáš Kovalda
  • Natálie Kožená
  • Bruno Kubík
  • Vojtěch Kulka
  • Lukáš Makarov
  • Hana Melcrová
  • Daniel Middleton
  • Lukáš Mráz
  • Vojtěch Nantl
  • Petr Němeček
  • Jaromír Nešvara
  • Leopold Novák
  • Laura Novotná
  • Lukáš Pop
  • Samuel Rataj
  • Marek Salač
  • Sonja Savin
  • Daniel Sládeček
  • Magdalena Anna Šavrdová
  • Adam Šikýř
  • Daniel Šťastný
  • Miroslav Tetek
  • Jan Toman
  • Robert Tuša
  • Alice Vavrušková
  • Jakub Včela
  • Ondřej Veselý
  • Daniel Víšek
  • Petra Zakouřilová

6. třída - Malý inženýr

  • Lucie Baldová
  • Jonáš Beňovič
  • Viktor Čegan
  • Yann David
  • Adam Duňka
  • Hana Hráchová
  • Josef Hrůza
  • Miloslav Hrůza
  • Georgiy Kaplin
  • Tomáš Kohout
  • Markéta Kolářová
  • Filip Kolomazník
  • Anna Komárková
  • Veronika Kuzmiaková
  • Vojtěch Lehký
  • Jana Linhartová
  • Hana Machalíková
  • David Matiska
  • David Nechyba
  • Radek Novotný
  • Bernard Nowak
  • Lukáš Paier
  • Jaroslav Pekárek
  • Kateřina Přibylová
  • Kristýna Richtrová
  • Jiří Roubíček
  • Antonín Roun
  • Anna Rückerová
  • Pavel Savin
  • David Schmelz
  • Dominika Skolilová
  • Adam Slavíček
  • František Staněk
  • Adam Šafanda
  • Marie Terezie Šavrdová
  • Filip Štemberk
  • Maximilian Tyx
  • Matěj Vaněk
  • Jan Vlasaný
  • Anna Vlčková
  • Tomáš Vopravil
  • Jákob Ruben Weil
  • Honzík Zuzánek
  • Jiří Žák

7. třída - Malý inženýr

  • Jan Berka
  • Adrian Gorpinič
  • Jiří Hrubant
  • Igor Kadavý
  • Magdaléna Kaňková
  • Jakub Klášterka
  • Adam Kocourek
  • Agáta Kracíková
  • Jiří Laštovka
  • Štěpán Nejtek
  • Jan Pekárek
  • Zdeněk Richter
  • Michal Strůna
  • Adam Víšek
  • Adéla Aisha Viterova
  • Josef Volf

8. třída - Malý inženýr

  • Filip Brezík
  • Jan Černohorský
  • Linda Dvořáčková
  • Vojtěch Franc
  • Katka Hartigová
  • Lucie Jirmanová
  • Anežka Jizbova
  • Filip Kleštinec
  • Martina Kocourková
  • Vojtěch Kolář
  • Magdaléna Kolomazníková
  • Pavlína Kospachová
  • Jiří Krotil
  • Jiří Křeček
  • Adam Kubeš
  • David Kubeš
  • Alena Machalíková
  • Lenka Nedvědová
  • Georgy Ryabchenko
  • Aneta Sekaninová
  • Terezie Sýkorová
  • Tereza Šindelářová


© Dětská univerzita ČVUT, 2017. Projekt probíhá pod záštitou rektora ČVUT v Praze prof. Ing. Petra Konvalinky, CSc.