Absolventi 2016

1. třída - Malý bakalář

  • Fathi Ali
  • Nathan Bořkovec
  • Richard Čižmár
  • Karolína Čubová
  • Josef Fiala
  • Maxim Filip
  • Jiří Härtl
  • Kateřina Hniličková
  • Romy Hrabovská
  • Jonáš Miloš Hrach
  • Tomáš Chum
  • Mathias Chyba
  • Aram Jonáš
  • Isabel Marie Jonášová
  • Vincent Kelly
  • Vilém Kerouš
  • Ondřej Kodalík
  • Eliška Komárková
  • Alexander Korolev
  • Tomáš Krajča
  • Matyáš Králík
  • Jáchym Krejčí
  • Matyáš Krivda
  • Matěj Kroupa
  • Lukáš Kunc
  • Valérie Levá
  • Lukáš Linhart
  • Robert Middleton
  • Richard Müller
  • Jan Nechyba
  • Josef Nešvara
  • Erik Novotný
  • Jakub Novotný
  • Šimon Novotný
  • Zlata Pavlíková
  • Amálie Pospíšilová
  • Ondřej Přibyl
  • Kristýna Říhová
  • Fedor Sagatelian
  • David Sládek
  • Sophie Slobodskaja
  • Zuzana Sýkorová
  • Marie Šafková
  • Jiří Jan Šavrda
  • Martin Šumný
  • Johana Vojtová
  • Petr Zeman
  • Ondřej Žáček

2. třída - Malý bakalář

  • Lukáš Bartusek
  • Ingrid Blechová
  • Sára Červenková
  • Michael Dluhos
  • Eliška Dobešová
  • Kristýna Hamplová
  • Bernard Havlín
  • Jan Heřman
  • Dominik Hodic
  • Markéta Horníková
  • Johanka Hrbáčková
  • Lukáš Hrůza
  • Mikuláš Janoch
  • Jiří Kryštof Jedlička
  • Jan Jizba
  • Klára Jizbová
  • Zuzana Kalinová
  • Natálie Koudeláková
  • Jan Lacina
  • Matěj Laš
  • Nikola Linhartová
  • Luka Liška
  • Alex Montgomery
  • Bohumil Müller
  • Jonáš Nietsche
  • Anna Novotná
  • Jakub Novotný
  • Miloš Opletal
  • Tomáš Pazour
  • Antonín Pokorný
  • Jonáš Pollert
  • Petra Poslední
  • Vojtěch Richter
  • David Rosický
  • Jakub Ruda
  • Eliška Římalová
  • Sonja Savin
  • Nela Sekaninová
  • Oto Sládek
  • Pavel Sýkora
  • Jakub Šavrda
  • Štěpán Šimůnek
  • Kamilo Tomáš
  • Barbora Ota Urbanová
  • Matěj Včelák
  • Václav Vozka
  • Viktor Všetečka
  • Jan Zón

3. třída - Malý bakalář

  • Marek Absolon
  • Jan Bernat
  • Tadeáš Blažíček
  • Viktorie Březinová
  • Filip Burcl
  • Tomáš Ceplecha
  • Sara Dolejsova
  • Samuel Hennel
  • Sofia Hennelová
  • Karolina Hovorová
  • Martin Hromádka
  • Sona Hubkova
  • Adam Ježek
  • Apolena Jiráková
  • Jonáš Kerouš
  • Nikola Kolarevič
  • Terezie Krajčová
  • František Kroupa
  • Petr Kushpil
  • Alžběta Madlová
  • Daniel Middleton
  • Ema Nietschová
  • Adam Pitro
  • David Pitro
  • Matěj Plechšmíd
  • Jan Pokorný
  • Vojtěch Sachr
  • František Salva
  • Julie Michaela Svobodova
  • Josef Jiří Šavrda
  • David Štefka
  • Ondřej Štěpán
  • Daniel Švaňa
  • Jan Švec
  • Marek Teplý
  • Marek Tesař
  • František Václavek
  • Jakub Válek
  • Zuzana Varkočková
  • Jáchym Vašíček
  • Martin Veselý
  • Ondřej Veselý
  • Vit Vesely
  • Anna Sophie Vostry
  • Petra Zakouřilová
  • Jakub Zámostný
  • Michal Zampr
  • Radek Žáček

4. třída - Malý bakalář

  • Erik Blecha
  • Dominika Bradáčová
  • Eliška Burianová
  • Josef Burša
  • Vojtěch Cziviš
  • Kristýna Čubová
  • Simona Engelová
  • Ráchel Fučíková
  • Ondřej Hák
  • Jan Hamza
  • Tereza Horníková
  • Zbyněk Hrdlička
  • Tereza Jiroušková
  • David Johnston
  • Joseph Johnston
  • Richard Kodym
  • Natálie Kožená
  • Bruno Kubík
  • Ema Kučerová
  • Tomáš Makeš
  • Martin Mojžíšek
  • Vojtech Nantl
  • Towa NASU
  • Emma Nedvědová
  • Martina Nedvědová
  • Jaromír Nešvara
  • Leopold Novák
  • Laura Novotná
  • Adam Novotný
  • Irena Pekárková
  • Vladimír Pokorný
  • Kateřina Přibylová
  • Samuel Rataj
  • Marek Salač
  • Johana Swart
  • Leontýna Sýkorová
  • Magdaléna Anna Šavrdová
  • Adam Šikýř
  • Daniel Šťastný
  • Miroslav Tetek
  • Robert Tuša
  • Matej Ungrman
  • Eva Ungrmanova
  • Alice Vavrušková
  • Daniel Víšek
  • Dvořák Vojtěch
  • Klára Vortelová
  • Tomáš Žufan

5. třída - Malý inženýr

  • Jakub Jan Antonů
  • Jonáš Bačovský
  • Jonáš Beňovič
  • Anna Bořkovcová
  • Jana Czechowská
  • Adéla Hofmanová
  • Barbora Hromádková
  • Josef Hrůza
  • Miloslav Hrůza
  • Samuel Janoch
  • Jiri Janoušek
  • Tereza Jedličková
  • Anna Anděla Jiráková
  • Lucie Kalinová
  • Aleš Klášterka
  • Ondřej Klusáček
  • Jiří Kokeš
  • Markéta Kolářová
  • Anna Komárková
  • Vojtěch Lehký
  • Hana Machalíková
  • Amálie Matějková
  • David Matiska
  • Stella Montgomery
  • Filip Pavel
  • Jaroslav Pekárek
  • Jáchym Pollert
  • Martin Poslední
  • Jiří Roubíček
  • Matěj Růžek
  • Eliška Sahaková
  • Pavel Savin
  • David Schmelz
  • Dominika Skolilová
  • Karolína Stará
  • Jan Stibor
  • Adam Šafanda
  • Marie Terezie Šavrdová
  • Pavla Šimšová
  • Tereza Šindelářová
  • Daniel Štěpán
  • Filip Troníček
  • Barbora Varkočková
  • Jan Vlasaný
  • Martina Vošahlíková
  • František Vrba
  • Jákob Ruben Weil
  • Václav Zela

6. třída - Malý inženýr

  • Tomáš Bartusek
  • Matouš Bělohoubek
  • Filip Bitzan
  • Yann David Kuráž
  • Marek Dolejs
  • Andrea Dvořákova
  • Romana Dvořáková
  • Petr Erben
  • Barbora Fučíková
  • Andrea Hamzová
  • Martin Hofman
  • Benjamin Hofrichter
  • Adam Huml
  • Jaroslav Chlad
  • Lukáš Chládek
  • Denis Ivashchenko
  • Daniel Kleindiest
  • Viktoria Kodymová
  • Jan Kokeš
  • Klára Konopásková
  • Matyáš Kotík
  • Vojtěch Kozel
  • Agáta Kracíková
  • Alexander Král
  • Jiří Laštovka
  • František Malkus
  • Lukáš Marek
  • Aneta Muzikářová
  • David Nechyba
  • Jan Pekárek
  • Barbora Petrásková
  • Adéla Požárová
  • Zdeněk Richter
  • Tobiáš Salva
  • Adam Schreiber
  • Michal Solanský
  • František Staněk
  • Veronika Stolzová
  • Benjamin Swart
  • Dominik Šrám
  • Filip Štemberk
  • Henryk Tietjen
  • Ondřej Váňa
  • Adam Veselý
  • Mateas Veselý
  • Adam Víšek
  • Veronika Vortelová
  • Jan Zuzánek

7. třída - Malý inženýr

  • Tobias Beneš
  • Adam Burcl
  • Anna Cieslarová
  • Jiří Dlouhý
  • Jan Dostál
  • Matěj Falge
  • Daniel Ferenczi
  • Max Fleischhans
  • Vojtěch Franc
  • Oliver Gaži
  • Katka Hartigová
  • Šimon Heřman
  • Filip Houdek
  • Vilém Hrdlička
  • Tomáš Hromádka
  • Vilém Janda
  • Kateřina Jehličková
  • Lucie Jehličková
  • Martin Jína
  • Lucie Jirmanová
  • Kryštof Kálal
  • Josef Klaudy
  • Vojtěch Kolář
  • Nicole Koloušková
  • Pavlína Kospachová
  • Adam Kubeš
  • David Kubeš
  • Ondřej Kuča
  • Alena Machalíková
  • Kryštof Matějka
  • Michal Muzikář
  • Lenka Nedvědová
  • Mikuláš Pekárek
  • Ondřej Pelech
  • Jan Pelikán
  • Eliška Prskavcová
  • Tereza Richterová
  • Aneta Sekaninová
  • Adam Sklenář
  • Jan Skuda
  • Vojtěch Soukup
  • Erik Stoklasa
  • Martin Šimša
  • Martin Trávniček
  • Jan Vaněček
  • Štěpán Veverka
  • Vojtěch Vítek
  • Veronika Vošahlíková

8. třída - Malý inženýr

  • Klára Bábíčková
  • Šimon Bačovský
  • Šimon Bořkovec
  • Petr Bráblík
  • Filip Brezík
  • Patrik Cakl
  • Jakub Drozd
  • Matěj Dušička
  • Elena Gaydukova
  • Patrik Gubiš
  • Martin Havel
  • Jakub Havlíček
  • Jakub Jan Hovora
  • Emma Anna Hrachová
  • Tomáš Jirát
  • Pavel Jiroušek
  • Anna Juhászová
  • Adéla Kramářová
  • Karel Kučera
  • Jiří Landa
  • Jan Mareš
  • Vojtěch Matějka
  • Jakub Morysek
  • Filip Novák
  • Daniel Pěnkava
  • Anna Petrásková
  • Mikuláš Petriska
  • Michal Popelka
  • Adam Salva
  • Jaroslav Sedmidubský
  • Isabella Smith
  • Sofia Smith
  • Fedor Stryapunin
  • Lucie Šafandová
  • Ondřej Taitl
  • Jan Zlatník


© Dětská univerzita ČVUT, 2017. Projekt probíhá pod záštitou rektora ČVUT v Praze prof. Ing. Petra Konvalinky, CSc.